Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla pilota

O czym marzy każdy pilot? Z pewnością o pokonywaniu podniebnej przestrzeni własnym samolotem. Podarowanie mu takiego prezentu jest w zasadzie niemożliwe, ale Forhim przygotowało ofertę, w której można znaleźć nawet statek powietrzny. Polecamy między innymi jeżdżący przybornik na biurko w kształcie samolociku Super Connie, który nie pomieści pasażerów ani nawet pilota, ale na sto procent pomieści spinacze i swoim naciskiem nie pozwoli odlecieć kartkom. Tym sposobem pilot zyska porządek na biurku, choć na co dzień prawdopodobnie bardziej dba o to, by dobrze prezentować się na pokładzie samolotu. Za trafiony prezent dla pilota można więc też uznać podróżne etui na koszulę, które sprawi, że ukryta w nim koszula będzie wyglądać tak, jakby dopiero co wyjęto ją spod żelazka. Do mankietów proponujemy spinki imitujące samolot dwupłatowy, samolot pasażerski, Spitfire czy Harriet Jet.

Dla pilota  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 60 elementów

Oryginalny prezent dla pilota

Genialne upominki dla fanów podniebnych lotów

Po udanym locie przychodzi czas na odpoczynek, a w takiej chwili piloci chętnie spoglądają na mapy, żeby sprawdzić, w ilu miejscach już gościli i gdzie jeszcze chętnie by zawitali. Dlatego warto podarować im także mapę zdrapkę Travel Map Silver World, na której będą mogli zaznaczyć wszystkie te miejsca. Rewelacyjnym upominkiem na imieniny czy urodziny mogą być też repliki samolotów wykonane metodą metaloplastyki: czerwony dwupłatowiec z ruchomym kołem i śmigłem albo jednopłatowiec w kolorze białym, czerwonym, niebieskim lub czarnym. Polecamy także piękny mały samolocik breloczek, z którym żaden klucz nie zginie.

Stylowy prezent dla pilota to również idealnie dopasowany do męskiej dłoni otwieracz do butelek Aeroplan firmy CGT z linii The Dapper Chap lub otwieracz podróżnika – również w kształcie aeroplanu, utrzymany w stylu retro. Z takim pomocnikiem łatwo otworzyć każdą butelkę, ale też wzbudzić zainteresowanie kumpli. A kiedy przyjdzie pora zadbać o paznokcie, o czym żaden pilot zapominać nie powinien, radzimy skorzystać z zestawu do manicure’u i pedicure’u z dziesięcioma elementami: grzebieniem, szpatułką, nożyczkami do paznokci, kopytkiem, pilniczkiem, pęsetą, obcinaczem do paznokci (dużym i małym), szczoteczką do zębów i łyżką do butów. Tak wyposażony pilot jest w stu procentach przygotowany na każdy, nawet najdłuższy lot.