Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla szefa

Stało się, wybór i zakup prezentu dla szefa spadł na Ciebie, na samą myśl już wiesz, że to będzie ogromne wyzwanie. Na początku odpowiedz sobie co wiesz o swoim szefie, co lubi, czym się interesuje, rozumiem odpowiedź brzmi „nic”. W tej sytuacji przejdźmy na bezpieczny grunt, jakiś gadżet na biurko, który będzie także praktyczny, organizer albo przybornik, przyda się każdemu szefowi. Jeżeli masz zamiar zgłosić się po podwyżkę to wcześniej podaruj mu kulki antystresowe lub kule magnetyczne, które na pewno odprężą go podczas tej jakże trudnej rozmowy.

Dla szefa  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 197 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 197 elementów

prezenty dla szefa

Ekskluzywne prezenty dla szefa na każdą okazję

Wizytownik będzie także pewnym prezentem, podobnie etui na karty kredytowe czy inteligentny portfel.Szef elegant? Nie znajdziesz nic lepszego niż spinki do mankietów, etui na zegarki bądź spinki a także elegancki zestaw do whisky z kryształową karafką. Jeżeli elegant często wyjeżdża w delegacje to niezastąpionym prezentem będzie podróżne etui na koszulę lub etui na krawat, a także pojemna kosmetyczka. Dla palącego szefa trafionym upominkiem będzie zapalniczka plazmowa zasilana przez port USB a dodatkowo skórzana lub metalowa papierośnica.

Jeśli wiesz, że Twój szef może się poszczycić bogatą kolekcją spinek do mankietów, ułatw mu ich przechowywanie i podaruj specjalne pudełko wykonane ze skóry ekologicznej, zamykane na magnetyczny zatrzask. Pasek z widocznymi szwami na pokrywie stanowić będzie dodatkowy element ozdobny. Równie efektownie prezentować będzie się pudełko na zegarki, w którym zmieści się ich aż 10. Znajdująca się w jego wnętrzu klapa została wyposażona w pasek, na którym można przechowywać łańcuszki czy bransoletki. Prezentem dla szefa, który przypadnie do gustu każdemu przełożonemu jest pióro wieczne wykonane z wysokiej jakości tworzywa ABS. Dzięki niewielkiej wadze nie męczy ono dłoni, a jego ergonomiczny kształt pozwala na wygodną pracę.

Przemyślane prezenty dla szefa

Prezent od pracowników może być odzwierciedleniem relacji, jaka panuje między nimi a szefem. Jeśli wszyscy jesteście w podobnym wieku i macie pozytywny kontakt, oparty na wspólnym poczuciu humoru oraz zgodności charakterów, prezent może być zarówno klasyczny, jak i nieco bardziej związany z prywatnymi zainteresowaniami szefa, czy nawet humorystyczny. Jeśli z kolei szef jest osobą dużo starszą i jego relacje z pracownikami są ściśle zawodowe, pozbawione wspólnych tematów wykraczających poza pracę, warto postawić na prezent symboliczny i tradycyjny.

Mężczyźnie, który pali papierosy, można podarować elegancką zapalniczkę, bądź papierośnicę, która zaprezentuje się gustownie i będzie praktyczna. Jeśli szef dba o swój wygląd i zaobserwowaliście, że posiada kolekcję biżuterii, warto podarować mu eleganckie pudełko na biżuterię, dzięki któremu będzie mógł wygodnie umieścić swoje skarby w osobnych przegródkach. Ciekawym prezentem dla szefa może być również wizytownik lub zestaw do wina.

prezenty dla szefa