Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla żołnierza

Trudno dotrzymać żołnierzowi kroku, szczególnie w czasie marszu, i równie trudno wybrać dla niego prezent. Mamy przecież do czynienia z mężczyzną, w otoczeniu którego wszystko musi chodzić precyzyjniej niż w zegarku. Znalezienie odpowiedniego podarunku może więc stanowić nie lada wyzwanie, dlatego radzimy zdać się na nasze sugestie. Tym sposobem można wybrać upominek, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego mundurowego. Wielu żołnierzy szczególnie interesują militaria, dlatego warto zdecydować się między innymi na wystrzałowy kubek imitujący biały czy zielony granat lub model gigantycznego granatu w kolorze zgniłej zieleni, który pomieści aż 790 ml napoju. W takim kubku nawet kawa będzie lepiej smakować. Natomiast dla tych, którzy niekiedy wolą coś mocniejszego niż ciepły napój, polecamy piersiówkę wojskową Moro Army.

Dla żołnierza  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 64 elementów

Doskonały prezent na żołnierską nutę

Niektórzy żołnierze zamiast granatów wybraliby pociski, które w pewnych sytuacjach lepiej się sprawdzą. Im właśnie przypadnie do gustu otwieracz – brelok w kształcie pocisku o kolorze złotym, ale również militarny termos - pocisk artyleryjski, absolutnie bezpieczny dla wszelkich, nawet najgorętszych napojów. W naszej ofercie znajduje się również brelok awaryjny ze schowkiem na banknot, brelok na szczęście – z sercem, podkową i czterolistną koniczyną. Szczęście przyda się każdej sytuacji, ale czasami oprócz niego przyda się też wielofunkcyjna bransoletka 3 w 1, w zapięciu której umieszczono krzesiwo, miniostrze i gwizdek ratunkowy.

Z takim wyposażeniem każdy żołnierz trafi do tej armii, co trzeba. Jak wiadomo, porządek w wojsku musi być! Mając to na uwadze, nie zapomnieliśmy zaopatrzyć naszego sklepu w 8-elementowy zestaw do manicure’u i pedicure’u, złożony z dwóch obcinaczek do paznokci, nożyczek, pęsety, pilniczka, radełka i szpatułki, a także w zestaw do czyszczenia obuwia, złożony z pasty do obuwia w kolorze czarnym oraz w kolorze przeźroczystym, szczotki z miękkim i twardym włosiem oraz ze ściereczki do polerowania. Porządek musi panować nawet na żołnierskim komputerze, a ten pozwoli utrzymać pendrive w kształcie pocisku do rewolweru, który pomieści wiele cennych i tajnych informacji. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.