Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla żołnierza


Podarunek w stylu militarnym jest czymś wyjątkowym, czymś co musi zaskoczyć i sprawić radość obdarowywanemu. Nasze propozycje na pewno trafią w gust żołnierza.
Kubek w kształcie granatu, termiczny, gigantyczny i gadżetowy, będzie to upominek praktyczny, który będzie nawiązywał do jego zawodu. Pendrive granat lub pocisk może być idealnym dodatkiem do prezentu. Gdy żołnierz wraca z poligonu przyda się jemu zestaw do pielęgnacji paznokci oczywiście w etui z wzorem moro. Zestaw prezentowy z piersiówką, kieliszkami i latarką przyda się nie tylko żołnierzowi ale także miłośnikowi militariów, piersiówka - bo każdemu mężczyźnie należy się od czasu do czasu chwila zapomnienia, a latarka aby bezpiecznie trafił do domu. Skarbonka pocisk będzie trafionym podarunkiem dla rozrzutnego żołnierza, aby nauczył się oszczędzać.

Na oficjalne wyjście świetnym dodatkiem będą gadżetowe spinki do mankietów w kształcie czołgów, idealne dla czołgisty, granaty lub pociski.

Drobnym upominkiem będzie brelok do kluczy w kształcie pocisku z otwieraczem do butelek lub wielofunkcyjna bransoleta 3w1.

Dla żołnierza 

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów