Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Dla policjanta

Prezent dla policjanta może wydawać się nie lada wyzwaniem, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z mężczyzną, który w zasadzie wszystko, co mu potrzebne do życia, już ma. Jednak w ofercie Forhim można znaleźć upominek nawet dla najbardziej wymagającego strażnika porządku. Jak wiadomo, każdy mundurowy znany jest z nienagannego wyglądu, dlatego podczas rodzinnych uroczystości z pewnością używa spinek do mankietów. A w takim wypadku przyda mu się wygodne zamykane pudełko z dwunastoma lub z jedenastoma przegródkami, przeznaczone specjalnie do tego typu szykownych drobiazgów. Znakomitym upominkiem może być też etui na krawat, dzięki któremu ten dodatek do ubioru będzie wyglądać, jakby dopiero co został wyprasowany. Wizytówką policjanta są także buty, dlatego zestaw do ich czyszczenia i pielęgnacji również należy uznać za prezent jak najbardziej trafiony.

Dla policjanta  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów

Prezenty dla policjanta – doskonałe na imieniny, urodziny, a nawet z okazji awansu

Każdemu stróżowi prawa przyda się też wygodny w użyciu, dopasowany do kształtu męskiej dłoni długopis Parker IM Czarny GT, Parker Urban Metro Metallic CT, eleganckie pióro wieczne LAMY LX Ruten czy kulkowe LAMY Safari – i to niekoniecznie do wypisywania szeregu mandatów. Porządek musi być nie tylko na ulicy i w danym rejonie, ale również na biurku policjanta, dlatego polecamy także praktyczny stojak na długopisy, który sprawi, że ulubiony przyrząd do pisania nie zagubi się. A jeśli solenizant lubi, gdy każda rzecz leży na swoim miejscu, na sto procent ucieszy się z gustownego organizera z pięcioma przegródkami, w którym znajdzie się miejsce na komórkę, zegarki, tablet, a specjalna ostatnia, zamykana przegródka pomieści pieniądze i inne wartościowe drobiazgi.

Policjantom, których fascynuje motoryzacja, przypadnie do gustu też fantastyczna replika motocykla POLICE w stylu retro, wykonana metodą metaloplastyki. Natomiast tym, którzy muszą czasem zapalić, nie zaszkodzi podarować zapalniczki Zippo Kajdanki czy Zippo Bullets, której ogień nie gaśnie nawet przy zimnym wietrze i która posiada dożywotnią gwarancję. Dyscyplina musi panować także na komisariacie, tak więc w awaryjnych sytuacjach przyda się kubek szeryfa z pistoletem. Widząc taki sprzęt, wszyscy podwładni w mig pojmą, kto tu rządzi, a kawa będzie smakować lepiej niż zwykle.