Producenci

Informacja

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 576 141 476

Kubki termiczne i termosy
Prawdziwy mężczyzna żadnych przygód i warunków się nie boi, nikt jednak nie lubi marznąć. By ogrzać się w chłodne dni, dobrze mieć przy sobie termos z gorącą herbatą, który utrzymuje ciepło przez długie godziny, a jego zakrętka służyć może jako kubeczek. Na nieco mniejsze wyprawy, znakomicie sprawdzą się kubki termiczne, w sam raz na dwie porcje gorącej kawy. Są one przystosowane do obsługi jedną ręką, co jest szczególnie przydatne podczas jazdy samochodem.

Kubki termiczne i termosy  

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Kubki termiczne nie muszą być nudne – świadczą o tym modele, które znalazły się w naszym asortymencie. Twój mężczyzna ratuje Cię z opresji i zawsze stoi obok? Podaruj mu efektowny termos z supermanem, a z pewnością wywołasz uśmiech na jego twarzy. A może kubek imitujący pocisk artyleryjski, który do złudzenia przypomina oryginał? Miłośnikom motoryzacji spodoba się z kolei termos wyglądający jak opona samochodowa – nakrętka na kołpak!

Oferujemy też klasyczne, bardziej stonowane kubki termiczne – gładkie bądź z zabawnymi napisami (np. „zacznijmy przygodę”). To idealne gadżety na prezent – są niedrogie, a jednocześnie praktyczne i bardzo efektowne. Polecamy przede wszystkim ekskluzywną linię produktów z serii Gentlemen’s Hardware, która jest dedykowanej prawdziwym mężczyznom – gentelmenom z poczuciem estetyki.